Finská sauna

Finská sauna napomáhá zvyšovat obranyschopnost imunitního systému těla. Správné saunování je jedním z nejlepších způsobů jak si psychicky i fyzicky odpočinout a zároveň odbourat škodlivé látky z těla. Velmi důležitým aspektem zdravého saunování je následné ochlazování organizmu. Proces zahřátí a následného prudkého zchlazení těla by se měl opakovat dvakrát až třikrát. Doporučená doba sounování je 15 minut, zchlazení těla pak až do okamžiku, kdy člověk začne pociťovat pocit chladu či mrazení."

Teplota v naší sauně se pohybuje v rozmezí 85 – 90 °C. Součástí finské sauny jsou sprchy, prostor k odpočinku a WC.


Infrasauna

Infrasauna je svými pozitivními účinky na zdravotní stav člověka velmi podobná klasické finské sauně. Velký rozdíl mezi saunováním ve finské sauně a infrasauně spočívá především v rozdílu provozní teploty. Pobyt v infrasauně je doporučován zejména lidem, kterým dělají obtíže vysoké teploty v klasické sauně. Princip „infrasaunování“ spočívá ve vytápění saunovací kabiny pomocí infrazářičů. Tyto zářice fungují zejména na základě světla, které je díky přesné vlnové délce lépe vstřebáváno lidským tělem.

Provozní teplota infrasauny se pohybuje v rozmezí 40 – 60°C. V komplexu infrasauny je možno využít tropické sprchy a lehátka na odpočinek. Sauna je určena pro dvě osoby.


Vířivá vana

Rohová vířivá vana je určena pro dvě osoby. Teplota vody je udržována pomocí funkce automatického dohřevu a kolísám kolem běžné tělesné teploty. Jednotlivé funkce vířivky je možno dle potřeby vypínat a opět uvést do provozu pomocí jednoduchého ovládání. Příjemnou atmosféru při relaxaci Vám dodá příjemné osvětlení vany, které je opět dle přání možno upravovat.


Whirlpool

Whirlpool v našem hotelu je určena pro maximálně 6 osob.

Whirlpool je provozováno na základě privátního využití. Můžete si tak užívat nikým nerušenou relexaci.

Vířivka nabízí mnoho možností masírovacích trysek, kdy se každá věnuje jiné části Vašeho těla. Whirlpool je díky funkci automatického dohřevu vody udržováno při teplotě lidského těla, tj. 36ºC.

Součástní komplexu whirlpool jsou dvě sprchy, WC a lehátka pro relaxaci.


Provozní doba

Otevřeno: 10:00 – 22:00
Zapůjčení ručníků: 35,-Kč/ks
Zapůjčení prostěradla: 35,-Kč/ks
Děti do 6 let zdarma

Wellness je určeno výhradně pro hotelové hosty SPORTLIFE CENTRA ***.

 

Galerie

Infrasauna
Finská sauna
Infrasauna
Kontaktní formulář
Opište výše uvedené slovo. Toto je pouze kontrolní mechanismus proti SPAMu. Děkujeme
close